Citroen C4: Afgaan van het alarm
Als het alarm afgaat, treedt de sirene in werking en knipperen de richtingaanwijzers gedurende dertig seconden.
Als het alarm voor de 11e keer afgaat, worden de alarmsystemen uitgeschakeld.
Als het verklikkerlampje van de knop snel knippert bij het ontgrendelen van de auto met de afstandsbediening of het Keyless entry and start-systeem, is het alarm tijdens uw afwezigheid afgegaan. Het lampje stopt met knipperen als het contact wordt aangezet.
Storing afstandsbediening
Om de alarmsystemen uit te schakelen:
- ontgrendel de auto met de sleutel (geïntegreerd in de afstandsbediening) in het slot van het bestuurdersportier,
- open het portier; het alarm gaat af,
- zet het contact aan: het alarm stopt en het verklikkerlampje van de knop gaat uit.
Vergrendelen van de auto zonder het alarm in te schakelen
- Vergrendel de auto of schakel de supervergrendeling in met de sleutel (geïntegreerd in de afstandsbediening) in het slot van het bestuurdersportier.
Storing
Als bij het aanzetten van het contact het verklikkerlampje van de knop blijft branden, duidt dit op een storing in het systeem.
Laat dit controleren door het CITROËNnetwerk of een gekwalificeerde werkplaats.
Zie ook:
Peugeot 308. Sfeerverlichting
De gedempte interieurverlichting verbetert het zicht in de auto als deze zich
in een donkere omgeving bevindt.
Inschakelen
Als het buiten donker is, gaat de verlichting van de binnenhandgrepen v ...
KIA Cee'd. Parkeerhulp achter
5-deurs
Stationwagon
3-deurs
De parkeerhulp achter waarschuwt de
bestuurder tijdens het achteruitrijden met
een signaal zodra de afstand tussen de
auto en een voorwerp achter de auto
...