Citroen C4: Rijden op een overstroomde weg
Probeer het rijden over overstroomde wegen zo veel mogelijk te vermijden, want het water kan de motor, versnellingsbak en het elektrische systeem van uw auto ernstig beschadigen.
Bent u genoodzaakt over een overstroomd weggedeelte te rijden, doe dan het volgende:
- kijk of het water niet meer dan 15 cm diep is, houd daarbij rekening met golven die door andere weggebruikers kunnen worden veroorzaakt,
- schakel het Stop & Start-systeem uit,
- rijd zo langzaam mogelijk zonder de motor te laten afslaan. Rijd in elk geval niet sneller dan 10 km/h,
- zet de auto niet stil en zet de motor niet af.
Als u het overstroomde weggedeelte achter u hebt gelaten, rem dan, zodra de verkeerssituatie dat toelaat, meerdere keren licht af om de remschijven en remblokken te drogen.
Als u twijfels hebt over de staat van uw auto, neem dan contact op met het CITROËNnetwerk of een gekwalificeerde werkplaats.
Belangrijk!
Rijd nooit met aangetrokken handrem - Kans op oververhitting en beschadiging van het remsysteem! Parkeer uw auto niet en zet uw auto niet met draaiende motor stil op een plaats waar brandbaar materiaal (droog gras, afgevallen blad, ...) in contact kan komen met het warme uitlaatsysteem - Kans op brand! |
Laat de auto nooit onbewaakt met draaiende motor achter. Als u uw auto met draaiende motor moet verlaten, trek dan de handrem aan en zet de versnellingsbak in de neutraalstand of in de stand N of P, afhankelijk van het type versnellingsbak. |
Zie ook:
Ford Focus. Systeem rijstrookbewaking in- of uitschakelen
Druk op de knop op de richtingaanwijzerhendel.Instellingen systeem rijstrookbewaking
Het systeem heeft verschillende instellingen die kunt bekijken of
aanpassen met behulp van het info ...
KIA Cee'd. Handmatig bediend verwarmings- en
ventilatiesysteem
Binnenzijde voorruit ontwasemen
1. Stel de voorste aanjager in op de gewenste snelheid.
2. Stel de gewenste temperatuur in.
3. Kies stand (
).
4. De stand BUITENLUCHT wordt
automatisch ...