Toyota Auris: Brandstoffilter (alleen 1ND-TV motor)
U kunt het brandstoffilter zelf aftappen. Maar omdat dit lastig is, adviseren wij u het brandstoffilter te laten aftappen door een erkende Toyota-dealer of hersteller/reparateur of een andere naar behoren gekwalificeerde en uitgeruste deskundige. Neem contact op met een erkende Toyota-dealer of hersteller/reparateur of een andere naar behoren gekwalificeerde en uitgeruste deskundige als u het brandstoffilter toch zelf wilt aftappen.
Auto's met een instrumentenpaneel met 3 meters Het water in het brandstoffilter moet worden afgetapt wanneer het waarschuwingslampje van het brandstoffilter gaat branden en er een zoemer klinkt.
Auto's met een instrumentenpaneel met 2 meters Het water in het brandstoffilter moet worden afgetapt wanneer de waarschuwingsmelding "Drain water from fuel filter." (tap water af uit brandstoffilter) op het multi-informatiedisplay wordt weergegeven en er een zoemer klinkt.
1. Auto's zonder Smart entry-systeem en startknop: Zet het contact UIT.
Auto's met Smart entry-systeem en startknop: Zet het contact UIT.
2. Plaats een klein bakje onder de aftapplug om het water en de brandstof in op te vangen.
3. Draai de aftapplug linksom, ongeveer 2 - 2,5 slag.
4. Beweeg de pompknop tot er brandstof uit de aftapplug komt.
5. Draai de aftapplug na het aftappen met de hand vast.
Zie ook:
Ford Focus. Auto-Start-Stop - Handgeschakelde
versnellingsbak
WAARSCHUWING
Zet het contact steeds uit en schakel de parkeerrem helemaal in
voordat u enige onderhoudswerkzaamheden uitvoert of uw auto verlaat.
Als u deze instructie niet opvolgt, kan dat ...
Peugeot 308. Hoge belading (SW)
Bagagenet
Met dit bagagenet kan de auto tot aan het dak worden beladen:
achter de voorstoelen (1e zitrij) wanneer de achterbank is
neergeklapt.
achter de achterbank (2e zitrij).
1e zitr ...