Citroen C4: Elektrisch bediende handrem

De elektrisch bediende handrem kan op twee manieren worden bediend:
- Automatisch aantrekken/vrijzetten De handrem wordt automatisch aangetrokken bij het afzetten van de motor en automatisch vrijgezet bij het wegrijden (standaard geactiveerde functies),
- Handmatig aantrekken/vrijzetten De handrem kan handmatig worden aangetrokken of vrijgezet door het bedienen van de hendel A.
Als dit controlelampje brandt op het
instrumentenpaneel, is de automatische functie uitgeschakeld.
Programmeren van de werking Afhankelijk van het land van bestemming kan de functie voor het automatisch aantrekken van de handrem bij het afzetten van de motor en het automatisch vrijzetten van de handrem bij het wegrijden worden uitgeschakeld.
Deze functie kan worden
ingeschakeld/uitgeschakeld via het configuratiemenu van de auto; raadpleeg
de rubriek over het instellen van de diverse systemen in de auto.
Als de functie is uitgeschakeld, dient u de handrem dus handmatig te bedienen. Als de handrem nog niet is aangetrokken en het bestuurdersportier wordt geopend, klinkt er een geluidssignaal en verschijnt er een melding op het display.
| Wij raden aan om de handrem niet te gebruiken bij zeer lage temperaturen (vorst) en bij het trekken van een aanhanger of het slepen van een auto. Schakel in dergelijke gevallen de automatische werking van de handrem uit of zet deze met de hand vrij. |
| Plaats geen voorwerpen (pakjes sigaretten, telefoon enz.) tussen de versnellingspook en de hendel van de elektrische parkeerrem. |
Zie ook:
Ford Focus. Passief antidiefstalsysteem
Werking
Het systeem voorkomt starten van de motor met behulp van een
incorrect gecodeerde sleutel.Neem uw sleutels steeds met u mee en vergrendel alle portieren als u
de auto verlaat.
G ...
Citroen C4. Dodehoekbewaking
Deze rijhulp waarschuwt de bestuurder wanneer zich een ander voertuig in
de dode hoek van zijn auto bevindt, dat een potentieel gevaar betekent.
Het systeem dient als hulp voor de bestuur ...